O NAS

Meble-itp.pl Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się wypożyczalnia sprzętu cateringowego i konferencyjnego. W naszej ofercie posiadamy szeroką paletę sprzętu bufetowego, porcelany, naczyń szklanych, sztućców, stołów, krzeseł itp. artykułów. 

Jesteśmy polską firmą i promujemy uznanych polskich producentów.

Staramy się aby cała nasza porcelana pochodziła z polskiej manufaktury Kristoff.  To słynna Porcelana Wałbrzyska z tradycjami od 1831 roku.  Jest ceniona w Europie i na świecie – została zakupiona nawet do Białego Domu.

Nasze szkło pozyskujemy głównie w Hucie Szkła Krosno.  Prawie stuletnia tradycja tej firmy to dla naszych klientów gwarancja jakości  oraz wytrzymałości, a przy tym oryginalne polskie wzornictwo.

Wszystkie nasze sztućce i przybory bufetowe wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej o próbie 18/10, dzięki czemu charakteryzują się szlachetnym wyglądem i dużą wytrzymałością.

Dokładamy wszelkich starań aby zaoferować kompleksową obsługę zatem jeżeli nie znalazłeś produktu którego potrzebujesz, skontaktuj się z nami a my postaramy się go dla Ciebie zdobyć.  Jesteśmy elastyczni i tak dostosowujemy naszą ofertę aby Nasi Klienci mogli realizować  swoje indywidualne pomysły na wyrafinowane przyjęcia i bankiety oraz profesjonalne szkolenia i konferencje.