Meble
STOŁY
długość 152cm x szerokość 76cm x wysokość 73cm, składane nogi pod blat.
Ilość:
Cena netto:
Dla 8-10 osób, długość 184cm x szerokość 76cm x wysokość 73cm, składane nogi oraz blat na połowę.
Ilość:
Cena netto:
Szerokość 90 cm: znacznie szerszy od innych stołów rozkładanych – pozwala wygodnie ułożyć talerze, zastawę, misy, wazy czy salaterki, a nawet ozdoby. To rozmiar prawdziwego stołu z jadalni. Dla 10-12 osób, długość 200cm x szerokość 90cm x wysokość 73cm, składane nogi oraz blat na połowę. Stelaż malowany proszkowo wykonany z lekkiej stali powoduje, że stół jest bardzo stabilny oraz bardzo łatwo się składa. Dzięki specjalnemu mechanizmowi stół składa się jedną ręka i zajmuje bardzo mało miejsca. Maksymalny udźwig: min. 150 kg.
Ilość:
Cena netto:
10-12 osobowy
Ilość:
Cena netto:
wysokość 110cm, średnica 80cm, składane nogi.
Ilość:
Cena netto:
Szybki montaż. Mieści 8-10 osób. Składa się ze stołu o wymiarach dł. 220 cm x szer 50 cm x wys 78 cm i dwóch ławek o wym. 220 cm x 25 cm x 48 cm
Ilość:
Cena netto:
KRZESŁA
Krzesła bankietowe to najchętniej wybierane krzesła do sal bankietowych, sal konferencyjnych oraz lokali gastronomicznych. Ich ponadczasowy design sprawia, że cieszą się ogromną popularnością.Krzesła bankietowe to krzesła stworzone z myślą o wielu uroczystych przyjęciach i zabawach: weselach, chrzcinach, bankietach i innych imprezach okolicznościowych, ale także i konferencjach czy dużych szkoleniach biznesowych. Wymiary: wysokość oparcia 92cm, siedziska 47cm, siedzisko 40cmx40cm.Krzesła bankietowe mają mocną konstrukcje a dodatkowe spawy oraz pianka poliuretanowa 5cm sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Możliwość szpaltowania. Kolor tapicerki czerwony
Ilość:
Cena netto:
Krzesła bankietowe to najchętniej wybierane krzesła do sal bankietowych, sal konferencyjnych oraz lokali gastronomicznych. Ich ponadczasowy design sprawia, że cieszą się ogromną popularnością.Krzesła bankietowe to krzesła stworzone z myślą o wielu uroczystych przyjęciach i zabawach: weselach, chrzcinach, bankietach i innych imprezach okolicznościowych, ale także i konferencjach czy dużych szkoleniach biznesowych. Wymiary: wysokość oparcia 92cm, siedziska 47cm, siedzisko 40cmx40cm.Krzesła bankietowe mają mocną konstrukcje a dodatkowe spawy oraz pianka poliuretanowa 5cm sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Możliwość szpaltowania. Kolor tapicerki niebieski.
Ilość:
Cena netto:
Dzięki zastosowaniu trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, siedzisko i oparcie krzesła gwarantuje wygodę użytkowania nawet podczas długich eventów. Dzięki zastosowaniu komponentów odpornych na czynniki zewnętrzne jak wilgoć i promieniowanie UV nadają się one do użytkowania zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Wysokość 79,5 cm Szerokość 44 cm Waga 3,30 kg Kolor stelaż popielaty / oparcie i siedzisko w kolorze białym
Ilość:
Cena netto:
Krzesła konferencyjne (zwane także krzesłami ISO) to najchętniej wybierane krzesła na rynku. Ponadczasowy styl sprawia, że idealnie dopasują się do różnych pomieszczeń. WYMIARY Wysokość całkowita: 78cm Wysokość oparcia: 39cm Rozstaw nóg: 54x41cm Szerokość siedziska: 48cm Szerokość oparcia: 48cm Głębokość siedziska: 40cm Maksymalne obciążenie: 120 kg
Ilość:
Cena netto:
Idealne do domu, ogrodu, na imprezę okolicznościową, konferencję.
Ilość:
Cena netto:
Dzięki zastosowaniu trwałego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, siedzisko i oparcie krzesła gwarantuje wygodę użytkowania nawet podczas długich eventów. Dzięki zastosowaniu komponentów odpornych na czynniki zewnętrzne jak wilgoć i promieniowanie UV nadają się one do użytkowania zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Wysokość 79,5 cm Szerokość 44 cm Waga 3,30 kg Kolor stelaż czarny / oparcie i siedzisko w kolorze czarnym
Ilość:
Cena netto:
Wielofunkcyjne krzesło składane przeznaczone do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Idealne na targi, konferencje, imprezy plenerowe, cateringowe, wypoczynek na świeżym powietrzu itp. Posiada wyprofilowane oparcie i siedzisko wykonane z polietylenu HDPE, które zapewnia komfortowy wypoczynek. Konstrukcja wykonana jest z profili metalowych. Krzesło waży około 4 kg zatem jest lekkie a zarazem bardzo stabilne. Maksymalne obciążenie do 180kg.
Ilość:
Cena netto:
Krzesła ślubne Chiavari Tiffany idealnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju ważnych uroczystościach, takich jak wesela, chrzciny, imprezy okolicznościowe i gale. Krzesła ślubne Chiavari Tiffany cieszą się ogromną popularnością ze względu na ich wytrzymałość i wysoką jakość. Wysokość 93 cm Szerokość 38 cm Waga 3,9 kg Kolor biały Sztaplowanie (max) 11 szt. Wysokość do siedziska 43,5 cm Głębokość 42 cm Materiał polipropylen
Ilość:
Cena netto:
Hoker doskonale się prezentuje poprzez swoją nowoczesną formę, jakość wykonania i wygodę użytkowania. Posiada wyprofilowane siedzisko wraz z oparciem, regulację wysokości oraz podparcie na nogi. Wysokość od podstawy do siedziska od 63 do 85 cm. Całkowita wysokość: 83 - 104 cm.
Ilość:
Cena netto:
INNE
Ogrzewacz ogrodowy Enders Polo 2 to urządzenie o niewielkich rozmiarach, ale zadowalającej mocy, które jest w stanie ogrzać powierzchnię o średnicy 5 m. Dzięki systemowi refleksji Endur, przy średnicy 50 cm i wysokości 115 cm, sprawnie ogrzewa osoby i rzeczy w swoim otoczeniu. Endur to inteligentny system odbijania promieni, który bardzo efektywnie emituje podczerwone promienie ciepła na długim dystansie. Jest przygotowany do używania praktycznie całorocznego, na zewnątrz budynków, w ogrodach, na tarasach czy balkonach, ale również może służyć do dogrzewania np. pomieszczeń technicznych - garaży, wiat itp. Szczególnie polecany ze względu na oszczędne działanie, oraz wysoką wydajność. Nie zawiera 11kg butli gazowej, która jest dostępne osobno.
Ilość:
Cena netto:
Ogrzewacz gazowy Enders Elegance wykonany jest z wysokiej jakości polerowanej stali nierdzewnej INOX i stali nierdzewnej węglowej w przypadku emitera. W wyposażeniu posiada pilot zapłonowy, estetycznie zakryte pokrętła oraz stabilne kółka, które ułatwiają przemieszczenia urządzenia. Istotny w Ogrzewaczu gazowym jest mechanizm wyłączający dopływ gazu w przypadku awarii urządzenia lub jego przewrócenia. Zastosowana w ogrzewaczu technologia pozwala na ekonomiczne i ekologiczne, przyjemne ogrzanie okolicy 9 mkw. Z ogrzewacza można uzyskać energię identyczną z konwencyjnymi urządzeniami 12 kW, przy użyciu tradycyjnej butli gazowej 11 kg, która może być bezpiecznie przechowywana w stabilnej i teleskopowej obudowie. • Moc - 3-8 kW (regulowana) • Wydajność - 19-50 godz. • Waga- 12,5 kg • Wysokość - 218 cm • Średnica - 76 cm • Nie zawiera 11kg butli gazowej, która jest dostępne osobno.
Ilość:
Cena netto:
• Żeliwny solidny ruszt grillowy, idealnie sprawdzi się podczas przyrządzania Twoich popisowych dań. Powierzchnia grillowania to aż 73 x 40 cm. Rusz grillowy składa się z 3 części, dwie części składają się z rusztu żeliwnego, a trzecia z płyty żeliwnej. Przyrządzisz wszystko co chcesz, a po wszystkim szybko oczyścisz ruszt i płytę do kolejnego grillowania. Wszystkie potrawy po grillowaniu wystarczy położyć na ruszcie do podgrzewania, aby utrzymać ich ciepło, ale uchronić od przypalenia. Podwieszany ruszt w pokrywie do podtrzymywania ciepłych potraw. • Blaty boczne i mobilność Dwie duże powierzchnie robocze idealnie sprawdzą się podczas przygotowania potraw. Palnik boczny z praktyczną klapką zwiększa powierzchnie robocze. Grill posiada zamykaną szafkę na 11kg butlę gazową. • Grill posiada 6 niezależnych palników z płynną regulacją płomienia ze stali nierdzewnej, dające płomień o równomiernym rozkładzie temperatury. Moc 15,0kW (każdy palnik o mocy 2,5 kW) plus palnik boczny o mocy 3,2KW. Wszystkie pokrętła posiadają zintegrowany zapłon piezoelektryczny, które w moment rozpalą grilla. Dzięki termometrowi w pokrywie grilla ukazującemu aktualnie panującą temperaturę masz pełną kontrolę nad całym procesem grillowania. • Grill przeznaczony wyłącznie na użytek prywatny!
Ilość:
Cena netto:
Butla gazowa 11 kg pełna propan-butan
Ilość:
Cena netto:
Idealny sprzęt na imprezę na świeżym powietrzu. Znakomicie nadaje się do imprez masowych, szybkiego i wydajnego grillowania ale też sprawdzi się w imprezach ogrodowych dla większej liczby gości. Grill ten ma mocną, stalową i spawaną konstrukcję, która się nie rozkłada. Palenisko wykonane jest z grubej 3 mm blachy a ruszt jest ze szwedzkiej stali kwasoodpornej z prętów fi 6 i fi 4mm o rozmiarze 100cm na 50 cm.
Ilość:
Cena netto:
Cena wynajmu nie zawiera montażu ale jest możliwość wykonania takiej usługi. Najemca w własnym zakresie jest zobowiązany do należytego zabezpieczenia namiotu, zarówno przed kradzieżą jak i czynnikami atmosferycznymi. Firma meble-itp.pl nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody związane ze złym lub nie wystarczającym zabezpieczeniem namiotów. Można łączyć namioty. Do namiotu można dobrać ściany, ścianę z drzwiami zapinaną na ekspres lub z dużym oknem oraz osłonki materiałowe na nogi. Do namiotów są dostępne dedykowane dodatkowe obciążniki o wadze 15kg do zawieszenia na nodze.
Ilość:
Cena netto:
Cena wynajmu nie zawiera montażu ale jest możliwość wykonania takiej usługi. Najemca w własnym zakresie jest zobowiązany do należytego zabezpieczenia namiotu, zarówno przed kradzieżą jak i czynnikami atmosferycznymi. Firma meble-itp.pl nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody związane ze złym lub nie wystarczającym zabezpieczeniem namiotów. Można łączyć namioty. Można łączyć namioty. Do namiotu można dobrać ściany, ścianę z drzwiami zapinaną na ekspres lub z dużym oknem oraz osłonki materiałowe na nogi. Do namiotów są dostępne dedykowane dodatkowe obciążniki o wadze 15kg do zawieszenia na nodze.
Ilość:
Cena netto:
Wykonany ze stali ocynkowanej Waży 15 kg Posiada wygodną rączkę do przenoszenia
Ilość:
Cena netto:
Wysokiej jakości girlanda LED 15 metrów + 15 żarówek 1W - Wodoszczelna. Girlandy ozdobne nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie. Na długości 15 metrów umieszczono 15 gniazd E27. W zestawie znajduje się 15 żarówek E27 1W w przyjemnej ciepłej barwie światła. Każda girlanda ma na końcu hermetyczne złącze połączeniowe. Dzięki temu można podłączyć kolejną girlandę. Girlandy są zarówno wodo jak i mrozoodporne. Dzięki czemu mogą być stosowane na zewnątrz.Każda girlanda ma na końcu hermetyczne złącze połączeniowe. Dzięki temu można podłączyć kolejną girlandę. Girlandy są zarówno wodo jak i mrozoodporne. Dzięki czemu mogą być stosowane na zewnątrz. Dołączone żarówka to wysokiej jakości źródło światła oparte na technologii LED. Główną zaletą żarówek LED jest niższe zużycie energii mniejsze nawet o 90% w porównaniu do żarówek konwencjonalnych.
Ilość:
Cena netto:
Ilość:
Cena netto:
Wykonany z wysokogatunkowego plastiku, został wyposażony w kółka oraz przymocowany z boku uchwyt, co pozwala na jego łatwe przemieszczanie. Jej konstrukcja pozostawia zawartość kosza stale zamkniętą i niewidoczna. Pojemność: 110L Wymiary (mm): 580x520x880 Waga (kg): 3,96
Ilość:
Cena netto:
WYMIARY SZTALUGI: Wysokość 177cm, zakres wysokości przedmiotu w sztaludze: 15-130cm (regulowana dolna i górna podstawa) Szerokość podstawy: 50cm, Głębokość podstawy: 5cm
Ilość:
Cena netto:
Wysokość max 173cm Szerokość 86cm Głębokość 44cm
Ilość:
Cena netto:
Materiał tworzywo sztuczne. Wysokość 17cm Szerokość 42cm
Ilość:
Cena netto:
Stylowy parawan pokojowy w stylu śródziemnomorskim w kolorze ecru. Idealny jako ścianka działowa. Wymiary 180 x 163 cm
Ilość:
Cena netto:
Wysokość: 160 cm, Szerokość: 40 cm,
Ilość:
Cena netto: