GRILL
WYPOSAŻENIE
Idealny sprzęt na imprezę na świeżym powietrzu. Znakomicie nadaje się do imprez masowych, szybkiego i wydajnego grillowania ale też sprawdzi się w imprezach ogrodowych dla większej liczby gości. Grill ten ma mocną, stalową i spawaną konstrukcję, która się nie rozkłada. Palenisko wykonane jest z grubej 3 mm blachy a ruszt jest ze szwedzkiej stali kwasoodpornej z prętów fi 6 i fi 4mm o rozmiarze 100cm na 50 cm.
Ilość:
Cena netto:
• Żeliwny solidny ruszt grillowy, idealnie sprawdzi się podczas przyrządzania Twoich popisowych dań. Powierzchnia grillowania to aż 73 x 40 cm. Rusz grillowy składa się z 3 części, dwie części składają się z rusztu żeliwnego, a trzecia z płyty żeliwnej. Przyrządzisz wszystko co chcesz, a po wszystkim szybko oczyścisz ruszt i płytę do kolejnego grillowania. Wszystkie potrawy po grillowaniu wystarczy położyć na ruszcie do podgrzewania, aby utrzymać ich ciepło, ale uchronić od przypalenia. Podwieszany ruszt w pokrywie do podtrzymywania ciepłych potraw. • Blaty boczne i mobilność Dwie duże powierzchnie robocze idealnie sprawdzą się podczas przygotowania potraw. Palnik boczny z praktyczną klapką zwiększa powierzchnie robocze. Grill posiada zamykaną szafkę na 11kg butlę gazową. • Grill posiada 6 niezależnych palników z płynną regulacją płomienia ze stali nierdzewnej, dające płomień o równomiernym rozkładzie temperatury. Moc 15,0kW (każdy palnik o mocy 2,5 kW) plus palnik boczny o mocy 3,2KW. Wszystkie pokrętła posiadają zintegrowany zapłon piezoelektryczny, które w moment rozpalą grilla. Dzięki termometrowi w pokrywie grilla ukazującemu aktualnie panującą temperaturę masz pełną kontrolę nad całym procesem grillowania. • Grill przeznaczony wyłącznie na użytek prywatny!
Ilość:
Cena netto:
Butla gazowa 11 kg pełna propan-butan
Ilość:
Cena netto:
Ilość:
Cena netto:
Wykonany z wysokogatunkowego plastiku, został wyposażony w kółka oraz przymocowany z boku uchwyt, co pozwala na jego łatwe przemieszczanie. Jego konstrukcja pozostawia zawartość kosza stale zamkniętą i niewidoczna. Pojemność: 110L Wymiary (mm): 580x520x880 Waga (kg): 3,96
Ilość:
Cena netto: