JAK DZIAŁAMY

Ceny, które podajemy na tej stronie są cenami netto za dobę wynajmu. Weekend (piątek-poniedziałek) jest liczony jak za jedną dobę.

Aby złożyć zamówienie wybierz produkty w zakładce „Oferta” i wypełnij formularz z danymi kontaktowymi.  Skontaktujemy się by uzgodnić szczegóły i prześlemy umowę / zamówienie.  Potwierdzeniem przyjęcia przez nas zamówienia jest otrzymanie skanu podpisanej umowy oraz wpłata zadatku w wysokości conajmniej 50% jego wartości. Wpłata zadatku w wyznaczonym terminie jest potwierdzeniem realizacji zamówienia przez meble-itp.pl a także oznacza akceptację „Zasad wynajmu” przez Wynajmującego. Zadatek nie podlega zwrotowi. Faktura VAT za zrealizowany wynajem wystawiana jest po otrzymaniu zapłaty i wysyłana do klienta e-mailem, oraz na życzenie w formie papierowej.

Wynajem sprzętu prowadzimy w zależności od życzenia z własnym transportem Klienta lub dodatkowo płatnym naszym transportem wg. indywidualnej wyceny. Transport standardowo obejmuje dostawę/odbiór sprzętu do/z miejsca bezpośrednio przylegającego do miejsca rozładunku/załadunku.

Montaż i demontaż mebli i innych przedmiotów nie jest wliczony w cenę usługi.  Przekazanie sprzętów do wynajmu jest potwierdzone protokołem przekazania podpisanym przez Wynajmującego. 

Wszystkie naczynia udostępniamy czyste i posegregowane w odpowiednich pojemnikach. Do tego celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt myjący i preparaty nabłyszczające.

Za dodatkową opłatą przyjmujemy także zabrudzone naczynia lecz bez pozostawionych resztek pożywienia.